Skocz do zawartości
Youtube MZGOKEuropejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Wydarzenia

Wyróżnienie w konkursie " Modernizacja Roku 2023"

Utrzymanie ruchu – diagnostyka, remonty, modernizacje to temat wiodący X Konferencji Technicznej zorganizowanej w dniach 19 – 21 marca 2024 r. w Kazimierzu Dolnym przez Wydawnictwo „Nowa Energia”. Konferencja była okazją do wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach energetycznych i zakładach przemysłowych oraz prezentacji doświadczeń, narzędzi i rozwiązań wspierających procesy utrzymania ruchu i gospodarki remontowej.
Konferencja rozpoczęła się ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród i dyplomów laureatom i uczestnikom konkursu „Modernizacja roku 2023”. Celem konkursu było wyłonienie i wyróżnienie najciekawszej modernizacji zrealizowanej w 2023 r., charakteryzującej się szczególnymi walorami w zakresie innowacji, ekonomii, ochrony środowiska. Konkurs skierowany był do elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni, obiektów przemysłowych, wykonawców realizujących modernizacje. MZGOK Sp.  z o.o. zgłosił do konkursu projekt  „Redukcja emisji NH3 i NOx w ramach optymalizacji procesu spalania oraz modernizacji systemu i pomiaru w instalacji termicznego unieszkodliwiania odpadów komunalnych”. Dyplom odebrali:  Krzysztof Maślanka – zastępca kierownika produkcji i Michał Szczepański – kierownik działu utrzymania ruchu ZTUOK.
W dalszej części trzydniowej konferencji uczestnicy mieli okazję zapoznać się z prezentacjami i wziąć udział w dyskusjach poświęconych bezpieczeństwu systemu energetycznego kraju, a także wpływu rozwoju odnawialnych źródeł energii na charakter pracy elektrowni węglowych w aspekcie nowych wymagań środowiskowych. Wystawcy prezentowali technologie, materiały i urządzenia służące poprawie efektywności prac utrzymaniowych instalacji elektroenergetycznych. Zwiedzanie Elektrowni Kozienice było znakomitym podsumowaniem obrad.
Konferencja była kolejnym, dobrym spotkaniem przedstawicieli branży energetycznej i doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów.
 
 
Wyróżnienie w konkursie
Wyróżnienie w konkursie

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu 
za pomocą poniższych danych lub formularza kontaktowego.
Copyright © MZGOK Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR consulting