Skocz do zawartości
Youtube MZGOKEuropejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
-A+Rozmiar czcionkizmiana kontrastuWysoki kontrast

Wydarzenia

MZGOK doceniony na Polskim Kongresie Przedsiębiorczości

W dniach 14-15 listopada 2022 roku w Krakowie odbyła się IX edycja mobilnego wydarzenia gospodarczego, jakim jest  Polski Kongres Przedsiębiorczości. Jest to polsko–europejskie forum wymiany wiedzy i doświadczeń, w ramach którego grono 150 prelegentów – ekspertów z różnych obszarów i dziedzin życia społeczno-ekonomicznego oraz 40.000 uczestników on-line konferencji dyskutowało o najważniejszych kwestiach Polski, Europy i świata oraz przedstawiało pomysły wsparcia dla przedsiębiorców, środowisk naukowych oraz samorządów.
Miło nam poinformować, że podczas uroczystej gali Prezes Zarządu Henryk Drzewiecki odebrał z rąk organizatorów Statuetkę „Rzetelny Pracodawca 2022”.
Polski Kongres Przedsiębiorczości ma charakter gospodarczy. Jego początki sięgają 2013 roku, kiedy to miejsce miała I edycja wydarzenia w Katowicach. Od tamtego czasu wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz spotkań ludzi nauki, biznesu, samorządu, parlamentarzystów oraz reprezentantów administracji rządowej. Od początku tej idei wymiany doświadczeń jej organizatorem jest Polska Agencja Przedsiębiorczości z Katowic, której misją jest szeroko rozumiane wsparcie krajowego biznesu.
Zakres przedmiotowy podzielony został na kilkanaście paneli tematycznych. Podczas inauguracyjnej sesji zaproszeni prelegenci będą starali się ustosunkować do kilku zasadniczych kwestii:
rozwoju sektora nowoczesnych usług
specyfice państwa przyjaznego firmom oraz przedsiębiorcom
współpracy Polski i Ukrainy
jak skorzystać z energetyki odnawialnej
o inwestycjach w naukę i sport
Patronat Medialny nad Polskim Kongresem Przedsiębiorczości objęła m.in.: Gazeta Wyborcza, Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej, Biznes Plus w Gazecie Wyborczej, Forum Akademickie, Wysokie Napięcie, 3Don.pl, Newspoint, Dziennik Warto Wiedzieć, przedsiębiorcy@eu, Zrobotyzowany.pl, Business Inteligence, Serwis Administracyjno-Samorządowy, eGospodarka.pl, Staleo.pl, Think Tank, Wysokie Napięcie.
2022.11.14-15 Polski Kongres Przedsiębiorczości
2022.11.14-15 Polski Kongres Przedsiębiorczości
2022.11.14-15 Polski Kongres Przedsiębiorczości
2022.11.14-15 Polski Kongres Przedsiębiorczości
2022.11.14-15 Polski Kongres Przedsiębiorczości

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu 
za pomocą poniższych danych lub formularza kontaktowego.
Copyright © MZGOK Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR consulting