tel. 63 246-81-79
email: b.zarzadu@mzgok.konin.pl
ul. Sulańska 13, 62-510 Konin
W dniu 25 października w auli PWSZ w Koninie odbył się Koniński Dzień Nauki i Techniki zorganizowany przez RFST NOT w Koninie oraz wydawnictwo Przegląd Koniński. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie mogło zabraknąć także naszej firmy.
Elektryczne samochody, drony, roboty, fotowoltaika, a także pokazy naukowe Centrum Nauki Kopernik to wszystko można było zobaczy w Koninie tego dnia.
Przybyli w tym z dniu do Konina Przedstawiciele NOT z Warszawy, Kalisza, Piły i Poznania po uroczystym otwarciu Konińskiego Dnia Nauki i Techniki udali się do siedziby naszej firmy by zobaczyć jak funkcjonuje spalarnia odpadów komunalnych.
Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w takim wydarzeniu, które pokazało, że Konin i jego okolice to firmy i instytucje prężne, rozwijające się, oferujące nowe technologie i produkty na rynku krajowym i zagranicznym. 
Patronat nad Konińskim Dniem Nauki i Techniki objął Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski, Starosta Powiatu Konińskiego Stanisław Bielik oraz Rektor PWSZ w Koninie prof. dr hab. Mirosław Pawlak.
1
© MZGOK
Realizacja LM Internet
Strona głównaO zakładzieHistoria firmyCennikWyróżnieniaKontaktAktualności